Ból dupy nażartego szczęściarza

Nigdy bym nie podejrzewał że będę się żalił przed internetowym tłumem, który zapewne zaraz doradzi mi żebym strzelił sobie w łeb. Strzelać nie zamierzam, a moja chujnia nie jest tak ogromna, jak mogłaby być. Jestem zdrowy, mam kochającą rodzinę, jestem niegłupi i niebrzydki. Problem polega tylko w tym, że nie umiem tego wszystkiego docenić. Ktoś może stwierdzić że jestem rozkapryszony, nie doceniam tego co mam, bo się tym wszystkim przeżarłem. W porządku, zgodzę się z nim. Ale niech mi przy okazji wytłumaczy, dlaczego będąc świadomym tego stanu rzeczy nie potrafię czegokolwiek zmienić. Próbuję już od dobrych 8 lat, a to ponad połowa życia, które pamiętam. Wszystko, za co się brałem, robiłem do połowy. Skąd mam niby po tych latach wziąć zapał do czegokolwiek, skoro mój mózg jest już nauczony, że tego nie skończy? Uczenie się nowych rzeczy przychodziło mi w chuj łatwo, ale co z tego, skoro do niczego nie miałem ochoty. To z kolei sprawiało, że miałem (i ciągle mam) wrażenie marnowania czasu, talentów i młodości. Przez ostatnie 3 lata spędzam przed kompem średnio po 6 godzin nie robiąc NIC oprócz przewijania facebooka i oglądania postów jakichś kretyńskich fanpage’ów po kilka razy dziennie. Nie wiem czy czuję się wtedy częścią jakiejkolwiek społeczności, czy jest to nawyk z czasów kiedy miałem jeszcze z kim pisać. Wkurwia mnie to niemiłosiernie, ale każda próba wyjścia z tego szamba kończy się tak samo. Myślę że z tą, która polegała na wylaniu tego gówna do internetu, będzie podobnie.

40
55

Komentarze do "Ból dupy nażartego szczęściarza"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Kurwa skąd ja to znam. Gościu, jest nas dwuch

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Hmmm masz poważny problem,tak jak ja. Matka mesia robiła mi ostatnio dobrze i na moim pejczu którym w przerwach tłukłem ją po pysku pojawiły się krostki. Nie wiem czy to syfilis czy zwykłe otarcie gdyż kobita elegancko opanowała gardłówę.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Strzel sobie w łeb.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Nie wyjdzie ci to goju ponieważ naród wybrany znad jordanu na to nie pozwoli,bo widzisz oni celowo wywołują w tobie takie załamania psychiczne i poczucie pustki żebyś przypadkiem nie wpadł na pomysł żebyś swoje talenty wykorzystał do walki z nimi,walki o wyzwolenie Polski spod ich okupacji,nie chcą też żebyś był człowiekiem światłym,wykształconym o szerokich horyzontach myślowych i z wieloma pomysłami na uczynienie tego świata lepszym bo wiadomo że mądry i światły człowiek nie zechce być posłusznym niewolnikiem a taką rolę żydzi przypisali polakom natomiast polska miała być rezerwuarem taniej siły roboczej,i w związku z tym zaplanowano że z polaków zrobi się tępe,niewykształcone bydło którego sensem życia będzie się nażreć,nachlać tandetnym browcem z biedronki,zaruchać,naćpać się i poskakać jak małpa w rytmie walenia młotem po łbie,a tacy jak ty mogliby stać na przeszkodzie do zrealizowania tych planów dlatego wykorzystują wszystkie możliwe narzędzia i środki żebyś cię zneutralizować maksymalnie ile się do tego stopnia żebyś stał się nic wartą zbieraniną tłuszczu i mięsa,a jeśli i to nie pomoże to ich wielomilionowa armia ogłupionych zombi których mieszka wokół ciebie cała masa uczyni twe życie piekłem a w skrajnych przypadkach gdybyś przekroczył dopuszczalne przez żydów granice i przelał czarę goryczy to dopadnie cię jakiś seryjny samobójca(czyli jakiś agent mossadu zapewne)

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Hejka,to znowu ja,prezes EURO MEBEL .Sprzedam swoje dziewictwo za 3,99 juro(meble się słabo sprzedają :((().Pisać na prezes@euromebel.pl.Oferuję orala i anala.

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Czy jesteście już gotowi na INBĘ?
    Kto ma ręce, niech podnosi w
    górę je;
    Rolewski…
    Twój przyjaciel poprowadzi Cię
    [Bridge]
    Śpiewają teraz wszyscy annuncja
    Gesù, mole volte, la-la-la;
    Habemus…
    Papam, gaudium magnum
    [Hook]
    Tańcz z nami, tańcz
    Dam Ci pomarańczę;
    INBA ciągle trwa
    Kiedy papież tańczy
    [Verse 2]
    Daj ponieść się
    Nikt tu się nie zgubi
    Bo to jest papież
    Jan Paweł II
    (Habemus papam!)
    (Kardinalen Wojtyła!)
    (I to właśnie na samym początku
    pontyfikatu…)
    [Verse 3]
    Zdrowiej do czternastej, wielka
    INBA twa
    Smutne żaby wypierdalać i do
    ryja srać;
    Tam jest VIP
    My tu się bawimy
    [Bridge]
    Śpiewają teraz wszyscy annuncja
    Gesù, mole volte, la-la-la;
    Habemus…
    Papam, gaudium magnum
    Jan Paweł…
    [Hook]
    Tańcz z nami, tańcz
    Dam Ci pomarańczę;
    INBA ciągle trwa
    Kiedy papież tańczy
    (Habemus papam!)
    (Kardinalen Wojtyła!)
    (I to właśnie na samym początku
    pontyfikatu…)
    [Verse 2]
    Daj ponieść się
    Nikt tu się nie zgubi
    Bo to jest papież
    Jan Paweł II
    (Niech będzie pochwalony Jezus
    Chrystus!)
    [Hook]
    Tańcz z nami, tańcz
    Dam Ci pomarańczę;
    INBA ciągle trwa
    Kiedy papież tańczy
    [Verse 2]
    Daj ponieść się
    Nikt tu się nie zgubi
    Bo to jest papież
    Jan Paweł I

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Ja,prezes EURO MEBEL,widzę,że nazwijmy to podrabianie wpisów mojej osoby,panoszy się wszem i wobec.Kumate patałachy i gamonie potrafią,co widzę bądź co bądź,odróżnić waszego prezesa od tych niedorobionych,nie umiejących pisać w swoim ojczystym języku,cymbałów.
    Nawiązując jednak do tej chujni,pod którą wasz prezes napisał komentarz.
    Gamoniu,piszesz,że nic nie robisz,oglądasz kretyńskie,napiszę celowo fonetycznie,żeby gamonie zrozumiały,fanpejdże…Weź się,gamoniu,za siebie zamiast jęczeć nad tym co sam sobie zgotowałeś.

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Zwal konia. Przejdzie. A potem wejdź na fejsa i przeglądaj posty debili. Też pomaga.

    0

    0
    Odpowiedz
  10. Trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym na taśmę. U nas ostre jebanie, ze zdublowaną mocą, za 800 zł brutto. Docenisz każdą kromkę chleba, każdą minutę, gdy taśma zapierdala wolniej (z przyczyn technicznych). Docenisz każdy dzień, kiedy z twojego odbytu tylko coś wyjdzie, a nie wejdzie.

    0

    0
    Odpowiedz
  11. Dopadła Cię rutyna

    0

    0
    Odpowiedz
  12. Zacznij śpiewać. Jak Edit Piaff na ulicy. docenią cię i twoje talenta i zostaniesz wielki i gruby jak Pavarotti. Albo zacznij rzeźbić we własnych odchodach. odpowiednio ususzone i pomalowane będą warte majątek…

    0

    0
    Odpowiedz
  13. Zamiast pieprzyć głupoty w necie to zacznij działać. Młodyś jeszcze to nie wiesz czego chcesz w życiu. Spróbuj znaleźć jakieś produktywne zajęcie to może oderwiesz się od tego facebookowego gówna. Chociaż nie licz na to. W pewnym czasie i tak będziesz musiał klepać pewien schemat po ty by nie umrzeć z głodu i tylko do tego życie w Polszy Cię zmusi.

    0

    0
    Odpowiedz
  14. Mesio uważaj na Kukulską, bo jest prawdopodobieństwo, że ma syfilis.

    0

    0
    Odpowiedz
  15. Panie Mesiu, któryś z pana patałachów zajebał mi kurtkę. Powiedz Pan Panie Mesiu temu skurwysynowi, żeby mi ją oddał, bo jak nie to mu nogi z dupy powyrywam.

    0

    0
    Odpowiedz
  16. zawsze sie troche marnuje, śmieciu

    0

    0
    Odpowiedz
  17. Do 7 Morda gamoniu. Jesteś żałosny.

    0

    0
    Odpowiedz
  18. @2 & @5 – xD Rozyebaliście system.

    0

    0
    Odpowiedz
  19. @15 „Mesio uważaj na Kukulską, bo jest prawdopodobieństwo, że ma syfilis.” A srał ją pies, patałachu. Pan twój nie zadaje się z emerytkami.
    @16. „Panie Mesiu, któryś z pana patałachów zajebał mi kurtkę. Powiedz Pan Panie Mesiu temu skurwysynowi, żeby mi ją oddał, bo jak nie to mu nogi z dupy powyrywam.” Trzeba se było pilnować, patałachu, chcącemu nie dzieje się krzywda. /Mesio PS. Pan twój czuje się w obowiązku ostrzec cię, patałachu, że jak tylko tkniesz własność Mesia, Pana twojego, czyli spełnisz groźbę, o jakiej wspomniałeś, wobec robola tyrającego u nas na taśmie, to umyślni Pana twojego, zrobią ci z dupy przysłowiową jesień średniowiecza. Robol ma obowiązki, które zawarte są w kontrakcie, a Pan twój nie życzy sobie być stratny na swojej własności, której, w odróżnieniu od ciebie, pilnuje.

    0

    0
    Odpowiedz
  20. Ruchasz też do połowy?

    0

    0
    Odpowiedz
  21. kij, brecha, wytrych, noc, mówi ci to coś? A jak nie masz jaj to się odpierdol za pomocą sznurka. No kurwa jak jakaś pierdolona baba.

    0

    0
    Odpowiedz
  22. kij, brecha, wytrych, noc, mówi ci to coś? A jak nie masz jaj to się odpierdol za pomocą sznurka. No kurwa jak jakaś pierdolona baba. I przestańcie walić w chuja w tej jebanej chujni.

    0

    0
    Odpowiedz