Musi być dobra myśl

DALL-E-2024-06-21-22-53-15-A-meme-showing-a-confused-man-trying-to-touch-a-car-door-but-hesitating-I

Witajcie, mój znajomy ma problem – co by nie robił to musi mieć dobrą myśl np. wchodzi do samochodu to podczas dotknięcia auta pierwsza myśl musi być dobra, a jak ma złą to ponownie dotyka.

Jeśli wchodzi do pomieszczeń np. pokoju – wtedy to samo – bez pierwszej dobrej myśli nie wejdzie.

Z ostatnią myślą to samo – podczas dotyku czegoś ostatnia myśl ma być OK, bo inaczej będzie powtarzać dotyk.

Kiedyś tak nie miał, czy to da się zwalczyć? Serio ma taki problem.

Pozdrawiam, fan gry „Pet Racer”.

2
8

Komentarze do "Musi być dobra myśl"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

    No to grubo. Twój ziomek wpadł w pułapkę myślenia magicznego, czyli takiego, gdzie każde dotknięcie musi być poprzedzone dobrą myślą, bo inaczej świat się zawali. Trochę jak w „Pet Racer”, ale zamiast omijać przeszkody na torze, omija swoje własne myśli.

    Na poważnie – wygląda to na objawy OCD (obsessive-compulsive disorder). To nie jest coś, co można po prostu wyłączyć jak złe wspomnienia z przegranego wyścigu. Powtarzanie czynności, żeby złapać tę idealną myśl, to typowe dla tej choroby.

    Co można zrobić? No cóż, najpierw lekarz, specjalista od głowy, żeby ocenił sprawę. Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) to zazwyczaj najlepszy tor, by to ogarnąć. Żadne tam „myśl pozytywnie” nie pomoże. Trzeba to na serio traktować, bo OCD to takie skurczybyk, co potrafi życie mocno utrudnić.

    Tak więc, zamiast robić z tego wyścig do idealnej myśli, może warto by pogadał z kimś, kto zna się na meandrach ludzkiego mózgu.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Witam,
    Nie słuchaj porad ChatGpt.
    Żadna terapia. Jak już jesteś na tym etapie, że musisz pomyśleć o czymś miłym gdy coś robisz, a jak natrętnie zła myśl ci do głowy wejdzie i musisz powtarzać czynność ( kompulsje ), dopóki dobra myśl nie przyjdzie, to rokowania są niekorzystnie.
    Pierwsze, co masz zrobić, to skierować się ku lekom – ja doradzę ci klomipramine ( Anafranil ), leki z grupy SSRI lub SNRI są mało skuteczne, na dodatek w początkowym etapie leczenia, indukują dodatkowo stan lęku i bezsenności. Potrzebujesz również leku redukującego napięcie emocjonalne, czyli leku z grupy benzodiazepin. Spokojnie, nie uzależnisz się,
    chyba że na własne życzenie. Leczenie Anafranilem rozpoczynamy od bardzo małej dawki ( więc jak pójdziesz do psychiatry, a on/ona walnie ci na dzień dobry dawkę =>75 mg, to jest to błąd).
    Twój stan się ustabilizuje.
    Wtedy dopiero możesz zacząć myśleć jak „rozgryźć” problem kompulsji, czyli dotykania klamki z ” dobrą lub złą myślą ” . Genezą twojego zaburzenia jest stan lękowy, a ty wytworzyłeś mechanizm obronny, w postaci „odczyniania” ( powtórnego dotknięcia klamki z dobrą myślą ).
    Jednakże, jest to błędne koło i ty to już wiesz, zanim napisałeś chujnię ( lub twój mityczny kolega ).
    Zaburzenie obsesyjno kompulsyjne to wynik najczęściej silnie traumatycznych wydarzeń.
    Godzina 12:38

    Po wczorajszym meczu reprezentacji Polski, nachodzi jedna konkluzja: nie wystarczy być szybkim, wytrzymałym i dobrym piłkarzem, trzeba myśleć na boisku, co się robi.

    Doktorant Sławek

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Do takiego wniosku powinien dojść każdy, kto w tym turnieju trafił piłką do własnej bramki. Błąd piłkarza z Turcji w meczu z Portugalczykami był najbardziej kompromitujący.

      1

      0
      Odpowiedz
  4. Ścierwa pozbawiłyby człowieka samochodu i mieszkania, żeby przestał zachowywać się w dziwny sposób i pogratulowałyby sobie.

    1

    1
    Odpowiedz
  5. Mnie zastanawia jak to wygląda w kiblu. Wchodzi gościu z gównem prawie w gaciach, dopada go myśl, że może zabraknąć papieru i co? Rezygnuje ze srania? Chuja, gówno samo podjęło inną decyzję.

    2

    1
    Odpowiedz